Wczoraj pod gdańską Ergo Areną odbył się kolejny spot z cyklu "Trójmiasto, klasycznie.", tym razem było to zakończenie sezonu. Stwierdziliśmy, że skoro Groszek jest już naprawiony to możemy się wybrać.
Na spot zjechały się klasycznie pojazdy z całego Trójmiasta i nie tylko, w sumie przybyło około 170 - 200 samochodów.
poniedziałek, 4 listopada 2013
sobota, 19 października 2013
Awaria
W zeszłym tygodniu nasz Groszek zaliczył awarię. Nagle w trasie zaczął nam ciec olej i zagrzał się silnik, ale po dolaniu oleju kontrolka już się nie zapaliła. Po powrocie do domu trochę baliśmy się, że będzie nas czekała droga naprawa bądź też wymiana silnika. Naszczęście okazało się, że musimy wymienić tylko filtr oleju :)
Tak czy siak od tygodnia bus stoi na podwórku i czeka, aż ktoś się nim zajmie.
Tak czy siak od tygodnia bus stoi na podwórku i czeka, aż ktoś się nim zajmie.
środa, 9 października 2013
Busem Przez Świat
Dzisiaj rano mieliśmy okazję poznać i jednocześnie pożegnać część ekipy "Busem Przez Świat". Niestety nie udało się nam przyjechać do portu naszym busem, ale dosiedliśmy się do Karotki z projektu "Na koniec świata".
czwartek, 5 września 2013
"I powiozą mnie busem do nieba..."
W sobotę 17 sierpnia nasz Groszek miał do wykonania bardzo odpowiedzialne zadanie, a mianowicie wiózł do ślubu naszą siostrę. Był to pierwszy wyjazd naszego busika od dłuższego czasu oraz pierwsza podróż z tak dużą ilością pasażerów ;-)
poniedziałek, 19 sierpnia 2013
Zielono Mi!
Remon naszego busika po ponad roku dobiegł końca! O dziwo udało nam się skończyć pracę na tydzień przed wyznaczonym terminem. Naszym zdaniem efekt końcowy jest zadowalający, a sam samochód teraz jest na tyle przestronny że można spokojnie przesiąść się z ostatniej kanapy na siedzenie kierowcy w kilka chwil.
poniedziałek, 5 sierpnia 2013
Finał coraz bliżej!
Nasz, do tej pory, wielobarwny Busik w końcu ma jeden kolor, a prace przy Busie weszły w etap końcowy. W ciągu ostaniego tygodnia pogoda wyjątkowo sprzyjała pracy, więc udało się wszystko zrobić. A także pomalować wszystkie elementy podkładem. Dziś zaczęliśmy już ostateczne matowanie podkładu i zabieramy się za lakierowanie!!! ;-)
wtorek, 9 lipca 2013
Nabieramy kolorów!
Powoli udaje nam się rozprawić z blacharką naszego Busika. W końcu zaczyna on także nabierać jednego koloru, jak na razie tylko podkładu ale zawsze lepsze to niż wszystkie barwy tęczy jakie gościły do tej pory. Dzisiaj pomalowaliśmy dach oraz lewą stronę busa, jutro najprawdopodobniej dokończymy resztę. Udało nam się również, po wielu dyskusjach i przeglądaniu palety barw, wybrać przyszły kolor naszego pojazdu.
środa, 26 czerwca 2013
Akcja reanimacja
Od ponad roku Busik gości na naszym podwórku i cały czas poddawany jest akcji reanimacyjnej. Jak na razie nie udało mu się wyjechać poza granice województwa pomorskiego, natomiast sprawiał się świetnie w czasie tych kilku wyjazdów. Bez szwanku sprawdził się również, podczas wyjazdów chłopaków z orkiestry, więc przetrwa nawet w najgorszych warunkach :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)