Podróże starym busem, gdzie tylko nas koła poniosą

sobota, 5 kwietnia 2014

Awaria...po raz kolejny

W zeszłym tygodniu Groszek po raz kolejny uległ awarii. 
Czytaj więcej »
Autor: Groszek o 12:14 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Awaria, Bus, Groszek, T3, Transporter, Volkswagen
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O nas

Hej!

Miło nam powitać Was na naszym blogu. Jesteśmy rodzeństwem, szczęśliwymi posiadaczami zielonego Volkswagena T3 - nazwanego przez nas Groszkiem. Trochę energii i czasu kosztowało nas doprowadzenie samochodu do wymarzonego stanu, ale w końcu w sierpniu 2013 roku udało się nam!


Naszym Groszkiem planujemy odwiedzić jak najwięcej miejsc, o naszych planach, relacjach z wypraw będziemy informować na tym blogu oraz profilu na facebook'u - T3groszek. Zapraszamy!

Archiwum bloga

  • ▼  2014 (2)
    • ▼  kwietnia (1)
      • Awaria...po raz kolejny
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2013 (8)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (2)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (2)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (1)
  • ►  2012 (1)
    • ►  czerwca (1)

O mnie

Moje zdjęcie
Groszek
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Podróże. Autor obrazów motywu: tolgakolcak. Obsługiwane przez usługę Blogger.