wtorek, 21 stycznia 2014

...

Nasz Groszek już od kilku miesięcy stoi w garażu i dzielnie czeka na wiosnę. Oczywiście my w tym czasie nie próżnujemy i zadbaliśmy o odpowiednią oprawę muzyczną naszych przyszłych wypraw....