wtorek, 9 lipca 2013

Nabieramy kolorów!

Powoli udaje nam się rozprawić z blacharką naszego Busika. W końcu zaczyna on także nabierać jednego koloru, jak na razie tylko podkładu ale zawsze lepsze to niż wszystkie barwy tęczy jakie gościły do tej pory. Dzisiaj pomalowaliśmy dach oraz lewą stronę busa, jutro najprawdopodobniej dokończymy resztę. Udało nam się również, po wielu dyskusjach i przeglądaniu palety barw, wybrać przyszły kolor naszego pojazdu.