poniedziałek, 4 listopada 2013

Trójmiasto, klasycznie - zakończenie sezonu.

      Wczoraj pod gdańską Ergo Areną odbył się kolejny spot z cyklu "Trójmiasto, klasycznie.", tym razem było to zakończenie sezonu. Stwierdziliśmy, że skoro Groszek jest już naprawiony to możemy się wybrać.
Na spot zjechały się klasycznie pojazdy z całego Trójmiasta i nie tylko, w sumie przybyło około 170 - 200 samochodów.