Od ponad roku Busik gości na naszym podwórku i cały czas poddawany jest akcji reanimacyjnej. Jak na razie nie udało mu się wyjechać poza granice województwa pomorskiego, natomiast sprawiał się świetnie w czasie tych kilku wyjazdów. Bez szwanku sprawdził się również, podczas wyjazdów chłopaków z orkiestry, więc przetrwa nawet w najgorszych warunkach :)