sobota, 19 października 2013

Awaria

W zeszłym tygodniu nasz Groszek zaliczył awarię. Nagle w trasie zaczął nam ciec olej i zagrzał się silnik, ale po dolaniu oleju kontrolka już się nie zapaliła. Po powrocie do domu  trochę baliśmy się, że będzie nas czekała droga naprawa bądź też wymiana silnika. Naszczęście okazało się, że musimy wymienić tylko filtr oleju :)
Tak czy siak od tygodnia bus stoi na podwórku i czeka, aż ktoś się nim zajmie.

środa, 9 października 2013

Busem Przez Świat

Dzisiaj rano mieliśmy okazję poznać i jednocześnie pożegnać część ekipy "Busem Przez Świat". Niestety nie udało się nam przyjechać do portu naszym busem, ale dosiedliśmy się do Karotki z projektu "Na koniec świata".