sobota, 5 kwietnia 2014
wtorek, 21 stycznia 2014
...
Nasz Groszek już od kilku miesięcy stoi w garażu i dzielnie czeka na wiosnę. Oczywiście my w tym czasie nie próżnujemy i zadbaliśmy o odpowiednią oprawę muzyczną naszych przyszłych wypraw....
Subskrybuj:
Posty (Atom)