sobota, 5 kwietnia 2014

Awaria...po raz kolejny

W zeszłym tygodniu Groszek po raz kolejny uległ awarii. Kuba nim kilka rzeczy, kiedy nagle urwał się drążek zmiany biegów. Nie wyglądało to za wesoło....



Na szczęście szybko i za grosze udało się nam dostać nowy, a później nawet znaleźliśmy jeden w garażu :-) Wszystko udało się naprawić i możemy już myśleć o wiosennych wyjazdach. Na razie beze mnie, ale kiedy tylko wrócę w lipcu obowiązkowo gdzieś się wybierzemy! 

P.S. Zapraszam na facebook'owy profil naszego Groszka: https://www.facebook.com/T3groszek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz