Podróże starym busem, gdzie tylko nas koła poniosą
sobota, 5 kwietnia 2014
wtorek, 21 stycznia 2014
...
Nasz Groszek już od kilku miesięcy stoi w garażu i dzielnie czeka na wiosnę. Oczywiście my w tym czasie nie próżnujemy i zadbaliśmy o odpowiednią oprawę muzyczną naszych przyszłych wypraw....
poniedziałek, 4 listopada 2013
Trójmiasto, klasycznie - zakończenie sezonu.
Wczoraj pod gdańską Ergo Areną odbył się kolejny spot z cyklu "Trójmiasto, klasycznie.", tym razem było to zakończenie sezonu. Stwierdziliśmy, że skoro Groszek jest już naprawiony to możemy się wybrać.
Na spot zjechały się klasycznie pojazdy z całego Trójmiasta i nie tylko, w sumie przybyło około 170 - 200 samochodów.
Na spot zjechały się klasycznie pojazdy z całego Trójmiasta i nie tylko, w sumie przybyło około 170 - 200 samochodów.
sobota, 19 października 2013
Awaria
W zeszłym tygodniu nasz Groszek zaliczył awarię. Nagle w trasie zaczął nam ciec olej i zagrzał się silnik, ale po dolaniu oleju kontrolka już się nie zapaliła. Po powrocie do domu trochę baliśmy się, że będzie nas czekała droga naprawa bądź też wymiana silnika. Naszczęście okazało się, że musimy wymienić tylko filtr oleju :)
Tak czy siak od tygodnia bus stoi na podwórku i czeka, aż ktoś się nim zajmie.
Tak czy siak od tygodnia bus stoi na podwórku i czeka, aż ktoś się nim zajmie.
środa, 9 października 2013
Busem Przez Świat
Dzisiaj rano mieliśmy okazję poznać i jednocześnie pożegnać część ekipy "Busem Przez Świat". Niestety nie udało się nam przyjechać do portu naszym busem, ale dosiedliśmy się do Karotki z projektu "Na koniec świata".
czwartek, 5 września 2013
"I powiozą mnie busem do nieba..."
W sobotę 17 sierpnia nasz Groszek miał do wykonania bardzo odpowiedzialne zadanie, a mianowicie wiózł do ślubu naszą siostrę. Był to pierwszy wyjazd naszego busika od dłuższego czasu oraz pierwsza podróż z tak dużą ilością pasażerów ;-)
poniedziałek, 19 sierpnia 2013
Zielono Mi!
Remon naszego busika po ponad roku dobiegł końca! O dziwo udało nam się skończyć pracę na tydzień przed wyznaczonym terminem. Naszym zdaniem efekt końcowy jest zadowalający, a sam samochód teraz jest na tyle przestronny że można spokojnie przesiąść się z ostatniej kanapy na siedzenie kierowcy w kilka chwil.
Subskrybuj:
Posty (Atom)