Remon naszego busika po ponad roku dobiegł końca! O dziwo udało nam się skończyć pracę na tydzień przed wyznaczonym terminem. Naszym zdaniem efekt końcowy jest zadowalający, a sam samochód teraz jest na tyle przestronny że można spokojnie przesiąść się z ostatniej kanapy na siedzenie kierowcy w kilka chwil.
poniedziałek, 19 sierpnia 2013
poniedziałek, 5 sierpnia 2013
Finał coraz bliżej!
Nasz, do tej pory, wielobarwny Busik w końcu ma jeden kolor, a prace przy Busie weszły w etap końcowy. W ciągu ostaniego tygodnia pogoda wyjątkowo sprzyjała pracy, więc udało się wszystko zrobić. A także pomalować wszystkie elementy podkładem. Dziś zaczęliśmy już ostateczne matowanie podkładu i zabieramy się za lakierowanie!!! ;-)
Subskrybuj:
Posty (Atom)