Nasz, do tej pory, wielobarwny Busik w końcu ma jeden kolor, a prace przy Busie weszły w etap końcowy. W ciągu ostaniego tygodnia pogoda wyjątkowo sprzyjała pracy, więc udało się wszystko zrobić. A także pomalować wszystkie elementy podkładem. Dziś zaczęliśmy już ostateczne matowanie podkładu i zabieramy się za lakierowanie!!! ;-)
W tak zwanym między czasie udało nam się także uporać z tapicerką, która o dziwo była w bardzo dobrym stanie, więc wystarczyło ją wyprać i wygląda teraz jak nowa. Zrobiliśmy również nowe boczki oraz obiliśmy je materiałem. Do odnowienia został nam już tylko kokpit, no i cały czas czekamy na naszą podsufiktę która według zapewień "szyje się" :)
Jeśli wszystko dobrze pójdzie to już w niedługo Busik wyjedzie poza nasze podwórko. Po roku pracy przy nim nie możemy doczekać się pierwszej przejażdżki!!! :D




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz