poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Zielono Mi!

Remon naszego busika po ponad roku dobiegł końca! O dziwo udało nam się skończyć pracę na tydzień przed wyznaczonym terminem. Naszym zdaniem efekt końcowy jest zadowalający, a sam samochód teraz jest na tyle przestronny że można spokojnie przesiąść się z ostatniej kanapy na siedzenie kierowcy w kilka chwil.

Jesteśmy także bardzo zadowoleni z tego, że obecny kolor samochodu idealnie pasuje do tapicerek, które były wcześniej. Nie chcieliśmy się ich pozbywać, ponieważ są uszyste z bardzo dobrego materiału. Jedyną rzeczą jaką musieliśmy zrobić to wrzucić je do pralki ;-)
W ciągu tych dwóch tygodni mieliśmy okazję przejechać się busikiem większą ekipą i śmiało możemy stwierdzić, że daje radę. Nie obyło się bez przygód, ale o tym później - bo nie dostaliśmy jeszcze zdjęć :)

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć naszego Groszka - bo tak postanowiliśmy nazwać naszego busika.






























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz