Podróże starym busem, gdzie tylko nas koła poniosą
czwartek, 5 września 2013
"I powiozą mnie busem do nieba..."
W sobotę 17 sierpnia nasz Groszek miał do wykonania bardzo odpowiedzialne zadanie, a mianowicie wiózł do ślubu naszą siostrę. Był to pierwszy wyjazd naszego busika od dłuższego czasu oraz pierwsza podróż z tak dużą ilością pasażerów ;-)
Czytaj więcej »
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)