czwartek, 5 września 2013

"I powiozą mnie busem do nieba..."

     W sobotę 17 sierpnia nasz Groszek miał do wykonania bardzo odpowiedzialne zadanie, a mianowicie wiózł do ślubu naszą siostrę. Był to pierwszy wyjazd naszego busika od dłuższego czasu oraz pierwsza podróż z tak dużą ilością pasażerów ;-)