Po ponad roku od zrodzenia się pomysłu wyjazdu i kilku miesiącach poszukiwań udało się nam w końcu kupić busa. Naszym nabytkiem został Volkswagen Caravella, stan może i nie idealny, ale jeździ i odpala za pierwszym razem ;)
Mimo, że przed nami sporo pracy, to wszystko idzie ku dobremu. Od samego początku towarzyszy nam szczęście, ponieważ na pobliskim szrocie znaleźliśmy drugiego busa z którego możemy powyciągać potrzebne części.
Poniżej wrzucamy zdjęcia naszego busa:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz